fbpx
prestiżowe suplementy, luksusowe suplementy, prestiżowe koktajle, suplementy can

Efekty odchudzania

Odchudzanie przed i po

Zaraz dowiesz się z tego krótkiego opisu jak to się stało,
że Violetta schudła 15 kg w ciągu 120 dni.

Widzisz obserwując osoby, z którymi współpracujemy zauważyliśmy jedną bardzo ważną i wspólną historię. Większość z nas interesuje się tematem odchudzania po to, by tak na prawdę poczuć się lepiej a także by poczuć się bardziej atrakcyjnie i mieć większą pewność siebie. Niestety wszyscy praktycznie żyjemy w ciągłym biegu i mamy mało czasu, żeby wziać się za siebie. Niestety diety z których większość osób korzystała okazywały się nieskuteczne. Co gorsza część na własną rękę próbowała się odchudzać co praktycznie zawsze kończyło się porażką no i przede wszystkim dużymi ubytkami w portfelu. Praktycznie zawsze problemem było to, że nie wiedzieliśmy w jaki sposób się odżywiać i w jaki sposób się ruszać. Nie mieliśmy siły ani ochoty by ćwiczyć. Muszę Ci powiedzieć, że jedna z naszych Klientek – Violetta także kiedyś była w takim samym miejscu jak prawdopodobnie Ty czy większość osób z którymi współpracujemy. 

Odchudzanie przemiana i historia Violki.

Violka opowiada z jakimi problemami się mierzyła i jakie przeszkody napotykała podczas swojego odchudzania.

Postanowiłam w 1 kolejności wykorzystać tzw głodówkę, ponieważ myślałam, że w ten sposób szybko schudnę. 

Co się stało? Chodziłam rozdrażniona i zła na cały świat, nie miałam na nic siły a także często bolała mnie głowa. Jak sama się domyślasz nie wytrzymałam długo w taki sposób. Dlatego zdarzało się, że chcąc wreszcie poprawić sobie nastrój sięgnęłam po słodycze. Wpadłam w takie błędne koło. 

Nawet schudłam kilka kg w pierwszym etapie, ale niestety okazało się, że któregoś dnia zasłabłam i trafiłam do szpitala. Niestety nie mogłam dalej prowadzić tej diety, co byłoby bardzo ryzykowne i jak się domyślasz moja waga wróciła znowu do normy a nawet przekroczyła o dodatkowe 5 kg to co przed próbą tej diety miałam na liczniku tej wagi. 

Ważyłam 85 kg i nie mogłam na siebie patrzeć. (widzisz moje zdjęcia przed i sama przyznasz, że nie wyglądałam za ciekawie). Pewnie rozumiesz jak źle się wtedy czułam. Zwisający brzuch i skóra, fałdki tłuszczu i to co dla kobiety najgorsze – moje ulubione ubrania, w które nie mogłam się zmieścić. 

Efekty Odchudzania. Co zrobiła Violka?

Co zatem dokładnie zrobiła Violka? Jak znalazła rozwiązanie?
O tym opowie Ci sama.

Efekty odcudzania. Odchudzanie przed i po. Metamorfozy zobacz tutaj

Co postanowiłam zrobić dalej?

Zaczałem szukać w internecie a także pytać znajomych. Któregoś dnia podczas rozmowy z przyjaciółką dowiedziałam się, że trafiła na naturalne suplementy CAN, które pomogły jej schudnąć i jest z nich bardzo zadowolona. Z uśmiechem na ustach opowiadała mi o tym jak koktajle odchudzające pomogły rozwiązać jej problem z podjadaniem i jak bardzo jest nimi zachwycona. Dlatego poleciła mi, abym także ich spróbowała. 

Jednak ja zawsze byłam sceptyczna do tego typu wspomagaczy. Na początku myślałam, że pewnie to jakieś szkodliwe pigułki i proszki na odchudzanie, których stosowanie odbije się źle na moim zdrowiu. Okazało się, że przyjaciółka miała tak samo jak ja. Wszystko mi wytłumaczyła i pokazała stronę a także opisy produktów. Kiedy zobaczyłam, że suplementy CAN są naturalne i bezpieczne dla zdrowia – postanowiłam ich spróbować. 

Zamówiłam suplementy na odchudzanie zestaw waga w dół, czyli koktajle odchudzającespalacz tłuszczu. Co bardzo mile mnie zaskoczyło do zamówienia otrzymałam konsultację dietetyczną i wskazówki co powinnam robić. Zaczełam się więc stosować do zleceń dietetyka i uzupełniać dietę suplementami. Zawsze miałam problem z podjadaniem, często rzucałam się wieczorami na słodycze jak narkoman. 

Stosowanie diety i suplementów polega na tym, że nie czuję się głodna a jeśli mam ochotę na coś słodkiego to piję niskokaloryczny koktajl bez cukru.

Efekty Odchudzania. Moje odchudzanie przed i po.

Efekty odcudzania. Odchudzanie przed i po. Metamorfozy zobacz tutaj

Co się stało? 

Zaczęłam testować te produkty pod swoje potrzeby. Kompletnie nie musiałam ćwiczyć na siłowni, natomiast to co było ważne to musiałam jeść produkty z listy, którą otrzymałam od dietetyka a także pić szejka 2 razy dziennie.

Dzięki nowej diecie i suplementom nabrałam wiecej siły by zacząć się ruszać. Zaczęłam chodzić na dłuzsze spacery z psem a także korzystać z rowerka stacjonarnego w domu. Zawsze gdy mam napad głodu i nachodzi mnie ochota na słodycze przygotowuję sobie szejka, który syci mnie na kilka godzin. Całkowicie przestałam podjadać i zapomniałam o słodyczach.


Efekt tego jest taki, że w ciągu 120 dni schudłam aż 15 kg.
Zobacz teraz na zdjęciu i sama oceń ile zmieniło się moje ciało. Wiem, że jest jeszcze wiele pracy przede mną. Liczę się z tym, że w wieku 55 lat już nie będę miała figury jak nastolatka.

Dzięki temu czuję się o wiele lepiej w swoim ciele i wpłynęło to znacznie na moją atrakcyjność.

Efekty Odchudzania. Podsumowanie przemiany.

Efekty odcudzania. Odchudzanie przed i po. Metamorfozy zobacz tutaj

Tak naprawdę “zdjęcie po” powinno się nazywać w trakcie, ponieważ jeszcze nie zakończyłam swojego odchudzania. Wiem, że do sylwetki marzeń jeszcze wiele mi brakuje i zamierzam ją osiągnąć. Jestem bardzo zadowolona z produktów. Koktajle są niesamowicie smaczne i przede wszystkim co najważniejsze niskokaloryczne i bez cukru. Polecam wszystkim suplementy CAN, które są bezpieczne dla zdrowia – nawet dla kobiet takich jak ja, które już dawno 40 lat mają za sobą. 

Imię: Violka

Wiek: 55 lat

Waga przed: 85 kg

Waga po: 70 kg

Zrzucone kilogramy: – 15 kg

w ciągu: 120 dni

Suplementy na Odchudzanie - Naturalne suplementy diety oparte o bezpieczne i skuteczne składniki.

Suplementacja Violki.

Violetta zastosowała zestaw Waga w dół w następujący sposób.

Spalacz Tłuszczu Therms Cut pro extreme – 1 kapsułka dziennie,  na 30 min przed aktywnością np spacerem czy jazdą na rowerku

Koktajl Shake for Ladies – jako podwieczorek, zmiksowany z owocami lub jako koło ratunkowe wieczorami gdy nachodziła ją ochota na zjedzenie czegoś słodkiego

Czy Ty podobnie jak Violetta przedtem:

Być może zainteresują Cię także