fbpx

Odchudzanie Szymon Taxi Złotówa

Jak Schudłem -30 kg w 90 dni?

Metamorfoza Roku

Jak szybko schudnąć?

Odchudzanie metamorfozy. Zobacz efekty Odchudzania Szymona. Odchudzanie przed i po i co ważne w trakcie. Zobacz tutaj

Szymon Wrzesień, znany także jako Taxi Złotówa jeszcze kilka miesięcy temu był zwykłym otyłym taksówkarzem, z którego ludzie śmiali się, że dostanie zawału podczas aktywności. On jednak przed oczami miał przede wszystkim swój cel – aby jego waga wskazała 100 kg. Po 3 miesiącach widać 1 efekty odchudzania – waga spadła już o 30 kg. Bez wątpienia jest to metamofroza roku i wszystko dzieje się na Twoich oczach. Będziemy publikowali relacje z dalszych postępów Szymona a także wspierali go pod kątem suplementacji.

Znany Youtuber pokazuje w jaki sposób schudł
- 30 kg w 90 dni

Tego na polskim YouTube jeszcze nie było. Szymon znany także jako najpopularniejszy taksówkarz w Polsce postanowił, że schudnie ponad 50 kg. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt najbardziej godny uwagi: Szymon całą swoją przemianę dokonuje na Waszych oczach, pokazując w jaki sposób się odchudza, trenuje a także jakie ma wyniki. Bez wątpienia to ogromna inspiracja dla wszystkich innych ludzi zmagających się z podobnym nadmiarem kilogramów, którzy powinni brać przykład z Szymona. 

Przez 3 miesiące Szymon stosuje regularnie jako dodatek do swojej diety a także aktywności suplementy marki CAN. Zestaw waga w dół czyli spalacz tłuszczu oraz niskokaloryczny koktajl dietetyczny. 

Suplementy na Odchudzanie - Naturalne suplementy diety oparte o bezpieczne i skuteczne składniki.

Koktajl Shake for Ladies Szymon pije w momencie gdy nachodzi go ochota na słodycze i podjadanie lub gdy żyje w biegu i nie ma czasu zjeść posiłku jak 2 śniadanie czy podwieczorek.

Spalacz Tłuszczu Therms Cut Szymon spożywa 3x dziennie po 1 kapsułce. Rano po śniadaniu, przed treningiem na siłowni oraz przed treningiem na sali gimnastycznej. 

Przydatne linki, które także mogą Cię zainteresować.

Strona Główna

kliknij tutaj