fbpx

JAKOŚĆ

Koktajle Odchudzające jakość

Gwarancja najwyższej jakości

CAN exclusive supplements gwarantuje najwyższej jakości suplementy, które powstają w najnowocześniejszych europejskich laboratoriach pod stałym nadzorem chemików, specjalistów żywienia oraz dietetyki. Przy tworzeniu składów produktów priorytetem CAN jest najwyższa jakość surowców, udokumentowane badaniami działanie składników aktywnych, oraz ścisła kontrola warunków produkcji. 

Nowoczesne Zakłady produkcyjne

Nasze zakłady produkcyjne spełniają najwyższe normy jakości a także posiadają certyfikaty HACCP oraz GMP

suplementy diety na odchudzanie, co na odchudzanie, wspomagacze odchudzania, produkty odchudzające, preparaty na odchudzanie, środki na odchudzanie, suplementy na odchudzanie

Zobowiązanie:

Jako twórcy i pomysłodawcy projektu pragniemy podkreślić nasze dążenie i zobowiązanie do tworzenia i oferowania produktów godnych zaufania, opartych na wiedzy a także skutecznych w działaniu

Korzystając z najnowocześniejszych europejskich laboratoriów oraz zamkniętych linii produkcyjnych gwarantujemy naszym Klientom najwyższej jakości produkty,  które są skuteczne i całkowicie bezpieczne dla ich zdrowia. 

Receptura Produktów

Receptura każdego produktu jest starannie i szczegółowo opracowywana, badana i konsultowana z najbardziej doświadczonymi specjalistami medycyny estetycznej a wszystko po to aby zapewniał on maksymalne i bezpieczne dla zdrowia działanie. 
Surowce pozyskujemy wyłącznie z naturalnych,  wolnych od zanieczyszczeń regionów Europy, przede wszystkim z Polski, w których czuć powiew świeżego powietrza  a trawa pokryta rosą mieni się prawdziwa zielenią w promieniach słońca a krowy pasą się tutaj dając najczystsze mleko… To właśnie z takich dziewiczych i wolnych od spalin miejsc pochodzą zioła, owoce i rośliny z których później powstają nasze produkty. 

Skuteczność Gwarantowana

Stawiamy na naturalne składniki dlatego wszystkie nasze suplementy pozbawione są sztucznych dodatków i wypełniaczy. Kokajle zawierają znikome ilości cukru, który zastępujemy pro zdrowotna stewią oraz inuliną – co wyróżnia je na tle innych koktajli i powoduje maksymalna skuteczność w walce ze zbędnymi kilogramami 

Pasja założycieli i pomysłodawców

CAN powstała z ogromnej pasji do zdrowego trybu życia, prawidłowego odżywiania i aktywności fizycznej. Zdajemy sobie sprawę, że zależy Ci nie tylko na pięknej sylwetce, ale również na zdrowiu i kondycji, dlatego wszystkie składniki znajdujące się w oferowanych przez nas suplementach są całkowicie bezpieczne – również przy dłuższym ich stosowaniu. Zawsze masz pewność, że kompleksowo zadbasz o swój organizm i dostarczasz mu substancji odżywczych niezbędnych w Twojej diecie 

Medycyna Estetyczna

To pierwsza w Polsce prestiżowa marka bazująca na doświadczeniach najlepszych lekarzy medycyny estetycznej. 

Laboratoria i Badania

CAN gwarantuje najwyższą jakość, ponieważ wszystkie produkty powstają 
w nowoczesnych laboratoriach, w których wytwarzane są tylko produkty spożywcze a cały proces technologiczny jest kontrolowany przez komputery oraz chemików. 
W ten sposób każda partia opuszczająca zakład ma identyczne parametry i skład.Technologia produkcyjna oraz same suplementy spełniają estrykcyjne przepisy Unii Europejskiej oraz posiadają certyfikaty branży medycznej oraz żywieniowej.

Wyróżnienie

suplementy diety na odchudzanie, co na odchudzanie, wspomagacze odchudzania, produkty odchudzające, preparaty na odchudzanie, środki na odchudzanie, suplementy na odchudzanie

Jednym z takich certyfikatów jest prestiżowe wyróżnienie, którym są sygnoawane nasze produkty – złoty certyfikat jakości wystawiony przez Body Aesthetic Clinic

CAN to Najwyższe Standardy

Nasze produkty są wytwarzane ze składników najlepszego gatunku, a każda partia wychodząca z zakładu jest dokładnie sprawdzana i badana przed wprowadzeniem jej do sprzedaży,  ponieważ musimy być pewni zachowania najwyższych standardów i jednakowych parametrów.
Ważny jest dla nas również ekskluzywny wygląd produktu –  dlatego niezwykle starannie i precyzyjnie projektujemy jego opakowanie i etykietę w każdym najdrobniejszym szczególe.

CAN- Gwarancja jakości i sukcesu każdego dnia!

Marka CAN posiada produkty, które prezentują idealnie połączenie gwarancji najwyższej jakości, skuteczności działania oraz renomy. Wyróżnia nas spośród konkurencji fakt, że jesteśmy pierwszą w Polsce prestiżową marką wywodzącą się  z medycyny estetycznej. 

Wybierając CAN dokładnie wiesz, że płacisz za:

prestiż, luksus, klasę, renomę, dokładność, precyzję, staranność wykonania, nowoczesny wygląd, najwyższa jakość, ale przede wszystkim za wieloletnie doświadczenie oraz wiedze i autorytet ludzi pracujących nad unikatowymi recepturami produktów.